Poznáte to, ráno zazvoní budík a nič sa vám nechce, o vstávaní nehovoriac. A tak si ešte chvíľu poležíte avšak potom nastáva zhon že nič nestíhate.
Samozrejmosťou by mali byť výdatné a výživné raňajky ktoré vás naštartujú na celý deň. Tie by ste nemali vynechať i keď ste v časovej tiesni.
Odporúčame aby ste si už večer vopred nachystali oblečenie ktoré si na ďalší deň plánujete obliecť. Často krát stojíme nerozhodní pred skriňou a to nás zbytočne zdržuje. Uvidíte ako dokáže takáto maličkosť pomôcť. A taktiež, ak zvyknete raňajkovať v práci, pripravte si raňajky jeden večer dopredu aby ste ich mali nasledujúci deň pripravené.

spánek

Tu platí že čo sa dá urobiť večer aj urobte. Ušetrite si tým ráno kopec práce na ktorú v tom zhone nemáte čas a bude to efektívnejšie, pretože budete spokojná s oblečením ako i s pripravenými raňajkami.
Čo sa týka rýchlej vizáže, je vhodné dať si mejkap alebo BB krém, poprípade iný krycí krém ktorý rozžiari vašu tvár i napriek tomu že ste unavené. Ak si nestíhate umyť vlasy je skvelým pomocníkom suchý šampón ktorý spraví úžasnú službu a vlasy budú vyzerať ako čerstvo po umytí.
Ak ho nemáte k dispozícii, zachráni vási vyčesanie vlasov buď do drdolu alebo copu alebo ich jednoducho zapleťte.

čas

Ak nestíhate líčenie, špirálu by ste nemali vynechať pretože oživí váš pohľad. V prípade že máte len jemné líčenie očí alebo len špirálu môžete si dovoliť výraznejší rúž podľa vašich preferencii, či už rúžový alebo červený. Toto líčenie vám nezaberie viac ako minút a efekt je zaručený.
Pre svoj dobrý pocit si ráno nastriekajte aspoň váš obľúbený parfum ktorý vám zlepší náladu. Ak totiž nestíhame, ľahko sme podráždení a preto si potrebujete spraviť radosť a dobrú náladu ktorú docielite práve navoňaním.
Tak pamätajte, stačí si veci dopredu naplánovať a neohrozí vás ani stres z nestíhania do práce či do školy.