Užite si svadobný deň tak ako má byť a pripravte si všetky svadobné detaily vopred, aj vrátane svadobných pozvánok, sú nesmierne dôležité, venujte im dostatok času, nápadov a invencie. Inšpiráciu určite nájdete v ponuke oznamenia na svadbu Graphicsoul , ktorá Vám umožní výber elegantných, konzervatívnych, klasických, romantických ale aj nadčasových a moderných svadobných pozvánok. Bude iba na Vás, či si zvolíte už predvolené texty a motívy v rozličných prevedeniach, alebo si vytvoríte vlastnú svadobnú pozvánku. Nezabúdajte, že bude vyjadrením úcty k pozvaným hosťom a priateľom, že bude pre Vás po rokoch príjemnou spomienkou a že hlavne veľa napovie o Vašom vzťahu a poodhalí aj Vaše súkromie.

príprava svadobnej pozvánky

Ak predstavujete pár so spoločným zmyslom pre humor a nadhľad máte možnosť vytvorenia svadobnej karikatúry pri ktorej stačí zaslať Vaše fotografie v elegantnom oblečení. Vaše tváre budú nahradené milými postavičkami a takéto svadobné oznámenie vždy upúta, aj preto je u párov mimoriadne obľúbené. Ponúkané papiere, doplnky a samotná tlač je veľmi kvalitná, texty, motívy a grafická úprava je dokonalá. Online možnosť vybavenia je v pred svadobnom období veľkou výhodou, šetrí tak potrebný čas. Do tlače sa svadobné oznámenie zadá až po Vašom definitívnom odsúhlasení, aj tu je možnosť online riešenia, nemusíte nikam prísť, moderný spôsob si nájde Vás.

svadobná pozvánka k stolu

Odborné poradenstvo je súčasťou ceny, takisto profesionálne skúsenosti grafikov, ktoré Vám pomôžu vytvoriť estetické a vkusné oznámenia. Takisto Vám poradia pri výbere doplnkov, najmä obálok, etikiet na víno, na výslužky, pozvánok k stolu tak, aby všetko dokonale ladilo a vzájomne sa dopĺňalo. Ponúkané rozmery sú obvykle 14,5/10 cm, v ponuke sú aj netypické oznámenia napríklad vo forme otváracej pozvánky. Vaše požiadavky sa vždy zohľadnia, podobne ako aj atypické rozmery, nevšedné texty alebo grafika.