Súčasná moderná a zároveň rýchla doba nám poskytuje široké zameranie služieb a možností, tak prečo ich nevyužiť? Potrebujete sa presťahovať z bodu A do bodu B, no nechce sa vám nábytok demontovať, aby sa vám zmestil do vášho prepravného vozidla? Máme pre vás dobrú správu! Sťahovacia služba Bonus sa o všetko postará. Nielenže vám nábytok prepravíme, ale aj ho zmontujeme, či demontujeme! Taktiež sú naše služby obzvlášť zamerané na šetrnú prepravu akéhokoľvek typu nábytku z obchodných domovov, ktoré vám vyvezieme kamkoľvek potrebujete a v prípade potreby aj následne zmontujeme.

Sťahovanie kusu nábytku

Nemáme problém s akýmkoľvek rozmerom! Naša práca je poctivá a nemusíte sa obávať prípadného poškodenia počas manipulácie s vašim obľúbeným kusom nábytku. Zároveň si tak nemusíte lámať hlavu a strácať čas študovaním nezrozumiteľných manuálov, ktoré sú pribalené v krabici od nového kusu nábytku. Veď viete svoj čas využiť aj efektívnejšie, ako trápením sa nad nájdením práve toho správneho bodu, ktorý častokrát nie je jednoduché nájsť.

Náš tím sťahujúci nábytok

Náš personál je školený a rozhodne to bude pre nich pár minútová záležitosť a vy si tak môžete ušetriť vaše drahocenné nervy. Počuli ste už o stahovacie službe vypratávanie bytov, domov, či kancelárie? Prenesieme čokoľvek, kamkoľvek a takmer kedykoľvek. Máme dobre stavaný tím, ktorí je silný a práce sa rozhodne nebojí. Stačí, ak ste z okolia západného Slovenska, no odsťahovať vás vieme do ktorejkoľvek časti Slovenska a Sťahovanie Bonus sa o všetko postará, pretože naše sťahovacie služby sú najlepšie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na našom telefónnom čísle, alebo na mailovej adrese. Zaručene sa vám niekto v rýchlosti ozve a dohodnete si požadované podmienky. Cenník môžete vidieť na našej internetovej stránke. Ceny rozhodne zodpovedajú kvalite našich poskytovaných služieb. Veď posúďte sami na základe našich recenzií, ktoré sú verejne k dispozícii. Tešíme sa na vašu spoluprácu s nami.