Klimatizácia je zariadenie, vďaka ktorému dokážeme nastaviť vlhkosť v interiérovom ovzduší a meniť teplotu v miestnosti, dopravnom prostriedku. Klimatizácia, hoc dokáže i zvyšovať teplotu, je ďaleko žiadanejšia v horúcich letných mesiacoch, počas ktorých dokáže suchý, dusný a ťažký vzduch v priebehu niekoľkých minút zmeniť na príjemný a nášmu organizmu prijateľný. Klimatizácia teda nielenže premení teplotu horúceho ovzdušia na teplotu nami preferovanú a osviežujúco chladnejšiu, tiež tým pádom chráni naše telo pred prehriatím, čo je naozaj vážny stav, ktorý môže mať ešte vážnejšie (ba až katastrofálne) následky.

Klimatizácia

Na trhu nájdete hneď niekoľko druhov klimatizácií. Ich základné rozdelenie je na vonkajšie a vnútorné. Pod vonkajšie patrí mono – split a multi – split. Už z názvu vyplýva, že mono – split je ideálna pre chladenie jednej miestnosti a multi – split má zas na seba pripojené viaceré vnútorné zariadenia (2 – 5).

Do vnútorných klimatizácií sa zaraďujú klasické nástenné jednotky, ktoré sú najpopulárnejšie. Ďalej sú to jednotky kazetové vhodné do miestností s kazetovým stropom, kanálové jednotky sú ukryté v sadrokartóne a parapetné jednotky sa umiestňujú pod parapety, teda dokážu slúžiť aj ako efektívne radiátory.

Klimatizácia

V prípade, že ste si už svoju klimatizáciu vybrali zo širokého spektra produktov spoločnosti MASTERKLIMA s.r.o., kde ste si na prehľadnom a usporiadanom e-shope našli ideálnu klimatizáciu pre Vás, vyškolení odborníci z MASTERKLIMA Vám s radosťou zabezpečia kvalitnú montáž. Kombinácia dlhoročných skúseností a najmodernejšej špičkovej technológie je kľúčom k zaručenej spokojnosti! Pracovný personál pristupuje ku každej zákazke individuálne, avšak zakaždým veľmi zodpovedne. Tak čo? Idete do toho? Výborne, pracovníci MASTERKLIMA sa už teraz na Váš tešia! Pre bližšie info nazrite na montáž klimatizácie Trnava.