BROCK – Je svetový výrobca hliníkových diskov, ktorý ma sídlo v Nemecku. Okrem kvality a bezpečnosti, ktorá je na prvom mieste sa zaoberá aj netradičným, ale pritom štýlovým dizajnom.

Aké sú druhý diskov?
V dnešnej dobre sú najpopulárnejšie hliníkové disky alebo ak chcete elektróny. No na cestách sa ešte môžete stretnúť so staršími typmi, a to sú plechové disky. Už na prvý pohľad rozpoznáte, ktoré sú plechové a ktoré tie hliníkové. Z plechových diskov nevyžaduje taká elegancia ako z hliníkových. Hliníkové disky vám dokonale sadnú na vaše vozidlo. Sú navrhnuté tak pasovali na každé vozidlo. Je už len na vás, po ktorých diskoch sa rozhodnete siahnuť.

Auto

Hliníkové disky pomaly nahrádzajú tie plechové. Sú odolnejšie s tiež aj mohutnejšie ako plechové. Plechové disky sa zvyknú natierať rôznymi špeciálnymi nátermi, aby vyzerali lepšie a novšie. Pri hliníkových také niečo vôbec robiť nemusíte vyzerajú elegantne s štýlovo aj bez tejto korektúry. Plechové disky sa veľmi ľahko čistia skoro vôbec sa nešpinia. Hliníkové disky sú o poznanie ľahšie ako tie plechové. No to nie je jediná výhoda, ktorú majú oproti plechovým. Hliníkové disky sú plne odolné voči korózii. Aj, preto je ich životnosť na vysokej úrovni a vydržia vám naozaj dlhu dobu.

Disky

Ich elegantný vzhľad vás očarí na už na prvý pohľad. Rôzne dizajny z budia vašu pozornosť. Či už sa rozhodnete pre matný alebo leskli dizajn vášmu vozidlo hliníkové disky dodajú ten pravý vzhľad. Ako menšiu nevýhodu pri hliníkových diskoch môžeme vnímať ich vyššiu cenu. Ich cena sa vám, ale v budúcnosti vráti keďže hliníkové disky sú nielen trváce, ale aj bezpečne. Cena plechových diskov je o poznanie nižšia, ale pre ich nie veľmi atraktívny vzhľad žiadny automobily fajnšmekrov po nich nesiahne.Pri výbere dbajte nielen na výzor diskov, ale aj na ich bezpečnosť, ktorá je nesmierne dôležitá. Disky brock najdisky.sk si môžete vybrať na našom webu.