Dámske zápästie ozdobené netradičným strieborným náramkov je ženské a pôvabné. Ženy to vedia už dávno a už z dávnej histórie sú zachované strieborné náramky dámske aj pánske. Mali síce masívnejšie vzory, boli mohutnejšie, aby ukázali status nositeľa.

Aktuálna móda sa vyvíja v šperkoch podobne ako aj v módnom oblečení a v súčasnosti sa tešia obľube jemné, ale originálne vzory, prípadne avantgardné šnúrky so striebornými príveskami, ktoré sú zároveň aj spomienkou na priateľov, udalosť alebo aj vhodným darčekom.

jewellery-4040791_640

Predstavujeme Vám kolekciu klasických ale aj moderných strieborných náramkov strieborny naramok , ktoré už na prvý pohľad zaujmú vzorom, profesionálnym spracovaním a osadením vzácnych kameňov a modernými vzormi, ktoré sa hodia na všedný deň ale aj do spoločnosti.

Strieborný náramok je šperk a ponúkaná kolekcia spĺňa všetky parametre – požadovanú rýdzosť, vlastný punc a kvalitu použitého striebra, pravosť drahých kameňov, ich obrúsenie a zapracovanie.

Srdiečko alebo uzlík vo forme strieborného prívesku na šnúrkovom náramku dodáva šperku originalitu a nevšednosť, naopak pozlátené strieborné náramky z ponuky sú elegantné a pôsobia až luxusne.

Jemná strieborná retiazka so srdiečkovými motívmi v podobe striebornej šnúrky s efektným zapínaním na visiacu šnúrku je posledným hitom a hodí sa na všetky príležitosti.

Ženy túžia byť tajomné, ženské, upravené a chcú sa páčiť, výber z ponúkaných strieborných náramkov je zárukou dobrého vkusu a vyberaného štýlu.

silver-jewelry-set-3790539_640

V ponuke nájdete aj nezvyčajné strieborné náramky s drahými kameňmi ako napríklad ružový alebo modrý zirkón, prípadne bordový granát, ktoré sú vhodným tipom na luxusný darček pre dámu v každom veku a ktoré upútajú nevšednou kombináciou striebra a farbami drahých kameňov.

Prekvapte svojich blízkych hodnotným darčekom vo forme šperku alebo nájdite inšpiráciu pre seba, len tak, pre dobrý pocit.