Vsadím sa, že vo svojej fotogalérii máte peknú zbierku fotiek. Z rôznych období, z rôzneho prostredia a s rôznymi ľuďmi. Niektoré snímky tam máte možno iba kvôli pamiatke, iné sú ale skutočne zaujímavé a sú pre vás dosť cenné. A možno do takej miery, že by vás naozaj mrzelo, ak by ste ich nejakým nedopatrením vymazali.

  • Predsa sú to len súbory v mobile alebo v počítači alebo posty na sociálnej sieti. Nie sú to klasické fotografie, ktoré by ste mali schované vo svojom fyzickom fotoalbume.

Fotky, galéria obrázkov

Dobrou správou však je, že takéto obrázkové súbory si môžete nechať odborne vyvolať či vytlačiť.

Tým pádom z nich budete mať skutočné a kvalitne vyvolané fotografie, ktoré si potom môžete založiť do spomenutého fotoalbumu, alebo si z nich priamo necháte fotoalbum vyrobiť. Samozrejme zo snímok, ktoré si zo svojho počítača vyberiete, vyberať by ste si mali tie pre vás najcennejšie, prípadne tie z nejakých najzaujímavejších výletov a zážitkov. Primárne tiež fotky, kde ste zachytení s vašimi najbližšími alebo s najlepšími priateľmi.

Servis spojený s vyvolaním a tlačou fotiek ale v súčasnosti poskytuje širokú škálu služieb, populárna je napríklad takisto výroba obrazu z fotografie. Presne tak, zhotovenie štýlového obrazu, s ktorým dokážete esteticky vylepšiť vaše bývanie a motívom môže byť práve snímka, resp. obrázok, aký si k tomu vyberiete. Teda z vašej vlastnej galérie v mobile alebo počítači. A neváhajte preskúmať aj obrázky vo vašom profile na sociálnej sieti a tieto si v prípade záujmu stiahnite.

Rámy, obrazy

Uložené a stiahnuté obrázky následne môžete poslať do fotoštúdia online, a to priamo zo svojho zariadenia. Pretože takéto obrázkové súbory stačí jednoducho uploadovať, nahrať a teda odoslať do štúdia, kde vám z nich potom zhotovia fotografiu, fotoalbum alebo spomenutý fotoobraz, resp. to, aký formát, aké rozmery a ďalšie parametre si pri odosielaní obrázka navolíte.