Vždy som sa spoliehala na to, že veci, ktoré sú okolo mňa, sa nejako pohnú tým správnym smerom. Neviem prečo, ale verila som tomu najviac na svete a bola som presvedčená o tom, že veľmi dobre viem urobiť všetko, čo je naozaj dôležité a dokážem na tom pracovať. Keď ide o maličkosti, občas sa proste musíte pohnúť dopredu. A keďže mne na všetkom okolo mňa veľmi záležalo, vedela som, že sa to týka aj prírody. Práve tá bola pre mňa alfou a omegou. Vedela som, že nakoniec bude všetko presne tak, ako si to ja sama naplánujem, preto som robila maximum preto, aby sa mi niektoré veci darili.

pohovka

Niekedy je smiešne, ako sa ľudia priam tvária, že sa ich niektoré veci netýkajú. Je jasné, že sa ich veci týkajú, a to oveľa viac, ako by si človek pomyslel. Napriek tomu vždy musíte myslieť hlavne a v prvom rade na to, aby všetky veci, ktoré sú okolo vás, boli naozaj premyslené. Verte tomu, že aj keď je to možno smiešne, všetko, čo robíte, je dôležité pre prírodu. Aj tá najväčia maličkosť, ktorej nevenujete pozornosť. Napríklad tomu, koľko vecí úplne zbytočne vyhadzujeme. Napríklad aj taký nábytok.

sedačka

Čo sa týka nábytku, bola som naozaj veľmi háklivá. Pretože nech sa dialo čokoľvek, videla som, že ľudia niekedy úplne zbytočne vyhadzujú veci, ktorým stačí len trošku pomôcť, aby boli znova použiteľné a aby boli opäť krásne a priam dizajnérske. Mne stačí čalunenie sedačiek a viem, že dokážem vykúzliť neuveriteľné veci. Teším sa, že som na toto naučila aj prá ďalších ľudí a že sa proste nemusím tváriť ako niekto, kto niečo káže a niečo iné robí. Pretože som sa videla v tom, že zachraňujem staré veci, že ich pretváram na krásne a úžasné veci, na ktorých záleží a ktoré budú naozaj perfektné a prepracované. Naučila som na to aj ďalších ľudí a práve to ma teší. Že môžem moje veci predávať ďalej. Takže, skúste to aj vy a uvidíte sami.