Nech už plánujete ísť toto leto kamkoľvek, pravdepodobne budete vopred riešiť i otázky spojené s komfortom a to najmä vtedy, ak vás čaká niekoľkodňový festival či týždenná stanovačka pri vode, alebo náročnejšia turistika lesom. Potreba komfortu nás počas týchto aktivít určite postihne, skôr či neskôr. Zaujímavé riešenie v tomto smere ponúka i stránka .
Samonafukovací vak je praktickou novinkou ako stvorenou k letu a k jeho aktivitám. Oceníte ho ale aj vtedy, pokiaľ nie ste práve akčný či dobrodružný typ a to tak, že je ideálny aj na použitie v exteriérovom priestranstve vašej domácnosti ako náhrada sedacieho nábytku.

nafukovací vak

Opíšme si ale bližšie patent jeho využitia
Podoba vaku s rozmermi 35 x 20 x 18 cm je veľmi praktická a vhodná k ľahkému prenosu prakticky kamkoľvek, váži iba 1,2 kg. Ak ale prídete k finálnej destinácii, vak sa samonafukovacou technológiou zmení na luxusnú a zábavnú pohovku väčších rozmerov (200 x 90 x 70 cm) naplnenú vzduchom. Pohovka má dostatok miesta už na prvý pohľad a budete sa na nej cítiť pohodlne, ako na nafúknutom obláčiku. Ale okrem pohodlnej časti jej vlastností sa hodí spomenúť i tie zábavné.
Dokonale ju môžete využiť vo vode či na kúpalisku ako nafukovačku a plavbu po vode, ale i na súši ako odolnejšiu alternatívu deky.

zelený vak

V oboch prípadoch ide o niekoľkonásobne kvalitnejšie riešenie. To ale nie je jediná zábavná časť, skvelou pomôckou bude i na letných festivaloch, doprajete si perfektný relax a to najmä po niekoľkých hodinách neustáleho tancovania (či pitia alkoholu 😀 ). Jej kvality oceníte i pokiaľ sa rozhodnete ísť na turistiku a v tom najlepšom vás prepadne únava a potreba regenerovať svoje telo. Vak sa nafúkne do podoby pohodlnej pohovky a vy si tak môžete kvalitne oddýchnuť, aby ste nabrali síl na ďalšiu cestu, alebo na dlhú cestu späť domov.