Sledujme šport pomocou www stránok, ktoré nám to umožňujú. Existujú i komerčné stránky, na ktorých si síce nemôžme pozrieť komplet celý zápas, ktorý sme nestihli, no za to môžme zhliadnuť každodenné aktuálne zostrihy zadarmo. No ak sme športovými fanatikmi, môžme si kliknúť na predplatný balíček, ktorý nám umožní pozerať celé zápasy každý deň a to  v  perfektnej video kvalite a rozlíšení.

hokej

Ja osobne som dávnejšie sledovával NHL i WWF. Čiže kanadsko- americkú hokejovú ligu a profesionálne zápasy najpopulárnejších wrestlerov.
/ WWF sa má dnes už skratku WWE a NHL vytláča zo sledovanosti KHL. /
No v dnešnej dobe, ak raz za čas chcem vedieť, čo sa v danom športovom odvetví deje, navštívim komerčné weby týchto známych športový súťaží a aspoň pomocou každodenných zostrihov mám možnosť byť vždy informovaný o tom najaktuálnejšom a najpodstatnejšom, čo daný šport ponúka a to i bez poplatku.
Využívam i možnosť sledovať pamätné retro- zápasy, poväčšinou z devedesiatich rokov. Tie už nájdem i na nekomerčných a verejne dostupných, bežných stránkach. Napríklad som mal priležitosť pozrieť si prvý zápas našej hokejovej reprezentácie z roku 96, či tie najlepšie zápasy play- off zo zámorskej NHL.

wrestling

Taktiež som si stiahol skoro všetky podujatia Wrestlemania, hlavne tie staršie pamätné. Takže som zažil éru Hulka Hogana, neskôr Bretta Hitmana Harda až po éru Steva Austina a mám príležitosť sledovať ďalej.
Bez www stránok by to však bolo skoro nemožné. Tieto legendárne zápasy som videl len vďaka a stránkam a uživateľom, ktorí tam pamätné podujatia nahrali, ešte pravdepodobne zo svojich VHS.

ok

Takže internetové www stránky sa dajú využiť i na informácie o aktuálnych výsledkoch a zostrihoch, no i na možnosť pozrieť si legendárne podujatia, ktoré sme doteraz v TV nemali príležitosť zažiť, či vidieť. Niektoré zápasy z tej dávnejšej éry určite stoja za náš obdiv. Hlavne hokejové záznamy z každoročných Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Ak sme ich videli, nevadí. Môžme sa do časov, keď  sme vyhrali medailu vrátiť zas a znova.