Riešite interiér domu, veľkého bytu alebo iných priestorov, v ktorých sa nachádza schodište? Potrebujete zmysluplný nápad, ktorý priestor nijak neuzatvorí, neukráti ho o svetlo a dopraje mu moderný dizajn?

metro

Dobrý nápad a nasledovná realizácia sa vždy hodia.
Ak vás napadajú modely zábradlí z dreva, či kovu, tak nie sú na zahodenie. Ale napadol vás ako materiál na výrobu kvalitného a moderného zábradlia sklo?
Konečne sa môžete pohrávať i s touto myšlienkou a množstvo informácii a samotnú výrobu a montáž získať z https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklene-zabradlie/.
Možno máte dojem, že sa jedná o príliš krehký materiál na to, aby mohol slúžiť ako bezpečné zábradlie. Nemusíte mať obavy. Ide o kvalitné bezpečnostné sklá rôznych typov ako ESG, TVG, VSG, ESG/VSG, TVG/VSG. Každý typ má svoj charakter, stupeň odolnosti a vizuálnu úpravu. Vďaka tomu si môžete vybrať to najvhodnejšie riešenie práve pre vás interiér a ďalšie priestory.

Možnosti skleneného zábradlia

Pri samotnej realizácii vás nečaká výber iba z jedného druhu. A umiestnenie nemusí byť len pre vnútorné prostredie, ale napríklad aj na terasy a balkóny.
Na našich stránkách na vás čakajú tieto varianty:

§ Sklenené samonosné zábradlie kotvené do profilu
§ Sklenené samonosné zábradlie kotvené na bodové úchyty
§ Sklenené steny s funkciou zábradlia
§ Francúzske balkóny a stĺpikové zábradlia

Každá realizácia sa uskutočňuje na základe požiadavkou zákazníka a podľa charakteru prostredia.

schody

Týmto riešením získate kvalitné a moderné zábradlie, ktoré interiér, ale aj exteriér patrične oživí a dodá luxusný dojem. Zaistíte si dostatok svetla a opticky priestory zväčšíte.
Okrem toho zabránite vzniku stiesnených priestorov a budete môcť voľne dýchať.
Zábradlie zo skla je ďalším pokrokom modernej doby.