V minulosti sme nemali nad čím rozmýšľať a v ponuke bolo niekoľko klasických lámp a lustrov, v dnešnej dobe karty zamiešalo LED osvetlenie. LED osvetlenie je obľúbené vďaka jeho výhoda. Je ekonomicky a ekologicky šetrnejšie. Množstvo ľudí však nad LED svetlami stále váha. Dôvodom je vyššia cena týchto produktov oproti klasickému osvetleniu. Vyššia cena má však aj svoj dôvod. LED svetlá https://www.ledprodukt.sk/ majú dlhšiu životnosť a nižšiu energetickú spotrebu. Vďaka tomu sa vám vaša počiatočná investícia po nejakom čase vráti. Je to by ste sa nemali báť prejsť na modernejšie LED osvetlenie. A aké využitie má v domácnosti?

LED pásik

LED panely.

LED panely plnohodnotne nahrádzajú klasické osvetlenie. Sú zabudované v strope a ich plusom je, že sú takmer neviditeľné. Svojím úzkym bielym designom dokonale zapadnú do stropu. Vytvoria tak moderný priestor. Výhodou je aj veľká svietivosť. Už aj malé LED panely dokážu osvetliť miestnosť dostatočným kvalitným svetlom. Jednoduchá je taktiež inštalácia LED paneluLED pásiky..

LED pásik

LED pásiky.

LED pásiky vám určite nie sú cudzie. Už množstvo domácnosti používa tieto pásiky na osvetlenie svojho nábytku. Využíva sa skôr ako dizajnový prvok do interiéru no svojou svietivosťou dokážu pásiky nahradiť aj lampu. Najčastejšie využitie majú na osvetlenie kuchynskej linky. Skrinky v kuchyni osvetlené LED pásikom pôsobia luxusným dojmom. Vaša kuchyňa bude očarujúca. Vhodné je osvetlenie LED pásmi aj v obývačke, spálni detských izbách. Pomocou takýchto LED pásov môžete osvetliť akýkoľvek nábytok a dodať mu tak moderný nádych. LED pásik na využitie dokonca aj v kúpeľní. Tlmené svetlo dokáže vyčariť tú pravú atmosféru na relax.

Pokiaľ aj vás oslovili LED svetlá navštívte stránku ledprodukt.sk a pozrite si ponuku ponúkaných LED produktov. Z ponuky si vyberie určite každý a odborníci vám ochotne pomôžu pri akýchkoľvek otázkach. Teraz je ten najvyšší čas zmodernizovať vaše osvetlenie v domácnosti.