Senzuálna masáž na princípe tantry je uvoľňujúca celotelová masáž, ktorá Vám poskytne nové vnímanie zmyselnosti, sexuálnej energie, uzdravenie tela a duše a po jej absolvovaní sa budete cítiť uvoľnene a plní sily. Starodávne princípy tantry uplatnené v moderných senzuálnych masážach využívajú liečivú silu dotykov, ktoré prinášajú vzrušenie, rozochvenie Vašej sexuálnej energie, oslobodzujúce pocity uvoľnenia a pocit dokonalého fyzického ale aj mentálneho uvoľnenia.

zmyselnosť

Ponuku rozmanitých senzuálnych masáží Vám prinášajú aj programy senzualna masaz, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov ako aj pre skúsených zákazníkov, ktorí vedia oceniť zmyselnosť a atraktivitu ponúkaných masáží. Príjemná atmosféra elegantných a pritom diskrétnych priestorov Vám navodí pocit intimity a umožní Vám uvoľnenie a naladenie sa na celý rituál senzuálnej masáže. Jej základ je postavený na vnímaní všetkými zmyslami a na pocitoch, ktoré Vám vďaka profesionálne zručným masérkam budú prinášať dotyky.

sexuálna energia

Vzájomná úcta a rešpekt sú základom celého rituálu a preto je úvodný pozdrav namaste nesmierne dôležitý. Takisto aj dokonalá hygiena je súčasťou celého obradu, úvodný osviežujúci kúpeľ v prítomnosti šarmantnej tantra lady Vám prinesie prvotné uvoľnenie a naladenie sa na poskytovanú masáž. Senzuálna masáž nie je o poskytnutí sexuálnej služby ani o opätovaní dotykov a pohladení masérke. Je výhradne iba o Vašich pocitoch, vnemoch a prežívaní nového nepoznaného zážitku. Sexuálna energia je aj v modernom svete tabuizovaná, jej sila sa nevyužíva tak, ako ju príroda predstavila a práve senzuálna masáž Vám ukáže jej možnosti. Senzuálna masáž pozitívne vplýva na psychiku, uvoľňuje fyzické a psychické bloky, uzdravuje organizmus, odbúrava stres, posilňuje sebavedomie a nabíja Vás novou energiou. Je to nepoznaná sila liečivých dotykov celého tela aj vrátane intímnych partií, ktoré Vám prinesú neskutočný zážitok.