Krásna, upravená tvár, pekné oblečenie a módne doplnky v súlade s trendmi, tak nejako si predstavujeme atraktívnu ženu, za ktorou sa obzrú muži, ale pritiahne aj pohľady žien. Stále pritom hrá prím celkové vyžarovanie osobnosti, a to dosiahneme iba tak, že budeme spokojné so svojim výzorom, v psychickej pohode a v dobrej fyzickej kondícii.

Lesk striebra a modrej farby je vkusná kombinácia

Prekombinovať outfit je možné, ak toho na seba nahádžeme veľa a bez rozmyslu, môže sa to stať, ak sa nevieme rozhodnúť, čo z neho vylúčiť alebo sa nechceme s niektorými kúskami rozlúčiť. Výsledok však môže byť chaotický a v konečnom dôsledku sa aj tak nebudeme cítiť vo svojej koži. Menej je viac, toho sa treba držať. Strieborné náušnice patria do kategórie univerzálnych módnych doplnkov s funkciou jemného skrášľovania v každej situácii.

Ušné lalôčiky sú miesto, kam si vešiame náušnice, aby nás skrášlili a zvýraznili pekné črty tváre. Znesú najrozličnejšie typy náušníc, strieborne nausnice s kamienkami ktoré môžu mať tvar kruhu, môžu z ucha visieť alebo ho pevne obopínať, všetky však majú jedného menovateľa, a tým je striebro. Mnohé ženy ani náušnice z iných materiálov nenosia, striebro sa stalo jediným akceptovaným kovom, z ktorého sa dajú vyrobiť naozaj originálne a aj luxusné šperky. Náušnice sa vyrábajú zo striebra rýdzosti 925/1000 a každý kúsok má vlastný punc, bez rozdielu či ide o doplnok určený na denné nosenie alebo elegantný a zdobený šperk na slávnostné príležitosti.

Visiaci tvar náušníc je populárny

Prípravy na večerné slávnostné akcie zahŕňajú toaletu, ktorá však vyžaduje aj dotvorenie v podobe šperkov, najčastejšie náhrdelníka a náušníc, napríklad zdobených kamienkami. Nevšedné okamihy si vyžadujú aj nevšedné doplnky, a vtedy je možné siahnuť aj po extravagantnejších náušniciach, ktoré majú väčšie rozmery, sú nápadité veľkosťou, ale hlavne sa vo svetlách reflektorov neskutočne trblietajú, a to vďaka zdobeniu lesklými kamienkami bielej farby, ale aj v rôznych iných odtieňoch ako je svetlomodrá, ružová, tyrkysová a podobne. Strieborné náušnice s kamienkami sú zárukou, že každá žena, ktorej sa budú vynímať na ušiach, bude neprehliadnuteľná, pekná a elegantná, a o to sa predsa pri slávnostných príležitostiach snažíme všetky, nie?