Nemáte čas na to sa neustále venovať svojej domácnosti aby vždy vyzerala dokonale vyčistená a jednoducho povedané ako z časopisu? Chodíte denne neskoro domov z práce a tak Vám jednoducho nezostáva veľa času na poriadne upratovanie alebo len jednoducho pri všetkých povinnostiach nestíhate? S týmto nemalým problémom Vám vieme rýchlo a účinne pomôcť! Radi by sme Vám predstavili náš upratovací servis s dlhoročnými skúsenosťami a len tými najlepšími výsledkami. Naši zamestnanci sú vždy dokonale vyškolení aby Vám prinášali len tú najväčšiu spokojnosť v rámci upratovania Vášho domu či bytu.

upratovací servis

V otázke spoľahlivosti sme na trhu číslo jedna v upratovacích servisoch, pretože po nás ostáva vždy len tá najlepšie odvedená práca. Do Vašich domácnosti prinesieme znovu čistotu a pohodu. U nás si môžete objednať už od základných služieb upratovania až po celkové upratovanie a to kedykoľvek behom celého týždňa v akomkoľvek čase kedy to vyhovuje Vám. Pri bežnom upratovaní sa sústredíme najmä zametanie podláh, na vysávanie priestorov a vysávanie kobercov, vynášanie smetných košov a následne ich umývanie. Medzi ďalšie bežné úkony patrí aj leštenie a utieranie prachu na vašom nábytku, kuchynských spotrebičoch a kuchynskej linky. V neposlednom rade aj umývanie toaliet, prípadne dopĺňanie toaletného papieru a hygienických potrieb. V prípade záujmu ponúkame aj umývanie okien a podláh.

upratovanie

A samozrejme, okrem ponuky upratovania Vašich domov a bytov ponúkame aj pravidelné upratovanie kancelárií, rôznych priemyselných priestorov a hál, na ktorých si dávame rovnako záležať. Pri tomto upratovaní upratujeme spoločné priestory, pracovné stoly, spoločné kuchynky a toalety. V prípade záujmu ponúkame aj umývanie okien podľa potreby zákazníka a tak isto aj dezinfekciu priestorov pokiaľ si to klient vyžaduje. Naša spoločnosť má len tie najlepšie hodnotenia a to zaručene už mnoho rokov. V prípade Vášho záujmu nás môžete kontaktovať a spoločne si dohodneme obhliadku domu alebo pracovných priestorov. Po obhliadke Vám pripravíme cenovú ponuku a dohodneme si upratovacie dni podľa toho ako to bude vyhovovať Vám. Tešíme sa na našu budúcu spoluprácu.