Kdekoľvek sa nachádzate, upchaté potrubie alebo kanalizácia je vždy problém. Zanedbaná prevencia vie narobiť veľa škôd a havárií. Vtedy oceníte najmä rýchlosť zásahu, pružnosť, prístup a najmä profesionalitu.

lost-places-2178884_640

Krtkovanie bratislava https://ab-krtkovanie.sk/krtkovanie-kanalizacii-bratislava/ je spojením všetkého a pomôže Vám v pravej chvíli. Pomoc je vo forme nonstop služby, čo je pri havárií pre zákazníka prvoradé.

Profesionálne techniky na čistenie upchatého potrubia sú založené na vysokotlakovom princípe alebo elektromechanickom princípe.

Požívaná technika a profesionálne zručnosti sú na vysokej úrovni a dosahujú výsledky, ktoré zákazníci oceňujú.

Precízna práca a kvalitný výsledok je základom spoľahlivej reklamy.

Vysokotlakové čistenie je veľmi efektívne a v súčasnosti najmodernejšie riešenie na odstraňovanie usadenín a nečistôt v potrubiach a v kanalizáciach pomocou hadice s tryskou a vysokého tlaku vody. Tento spôsob čistenia je účinný aj v dlhších potrubiach a má vysokú účinnosť a efektivitu.

Pri menších rozsahoch upchatia sa využíva elektromechanické čistenie pomocou špeciálne upravených ohybných špirál, ktoré rotačným pohybom čistia potrubie od znečisťujúcich kalov a usadenín všetkého druhu. Je účinný aj v potrubiach s malým priemerom a jeho využitie je pri domácich haváriach alebo v menších prevádzkach.

V ponuke sú aj vodoinštalačné práce, vrátane výkopových prác a výmeny sanity. Bohaté skúsenosti a znalosti sú zárukou, že havária bude odstránená bez zbytočného znečistenia a Vy budete musieť vynaložiť minimálne úsilie na upratovanie, prípadne maľovanie.

plumber-228010_640

Havária je vždy výsledok, prevencia pomôže a zabráni haváriam. Preto kompletná nonstop služba ponúka aj preventívny TV monitoring potrubia a službu trasovania potrubia. Výsledok Vám pomôže pri ďalšom riešení a ušetrí Váš čas aj peniaze.

Moderná technika, bohaté skúsenosti, pokrytie územia a nonstop služba sú zárukou spoľahlivosti a efektivity.