Keď sa problémy s erekciou objavili po prvýkrát u mňa, mal som pocit, že môj život už nemá zmysel. Viem, že nejde o nič neobvyklé a že na tejto planéte nie som jediný, kto nie je pri sexe stopercentný. Tieto drobné útechy mi však naozaj vôbec nepomáhali. V tej dobe som nemal stálu partnerku, takže som sa situáciu rozhodol riešiť inak. Jednoducho som sexuálny styk prestal vyhľadávať. Teraz už viem, že to bola chyba. Moja erekcia sa začala iba zhoršovať. Modrá tabuľa s postavičkami muža a ženy, ktoré sa bozkávajú

Cvik urobí svoje

Sex ako taký slúži aj ako podpora erekcie. Ak s ňou teda máte problémy, je viac než nerozumné s touto činnosťou prestávať. Pokiaľ ste na tom podobne ako ja, teda že nemáte stálu partnerku, áno uznávam, že to bude trošku komplikovanejšie. Asi nikto z vás, nebude príliš nadšený z toho, že sa musí svojej novo ulovenej „koristi“ priznávať s niečím takýmto. Nelámte si zbytočne hlavu a začnite používať nejaké tie podporné prostriedky a trénujte vždy, keď to ide. Podpornými prostriedkami myslím tabletky na erekciu, Ak sa ich užívania obávate, pomôžu aj rôzne výživové doplnky, ktoré dostanete bez lekárskeho predpisu, Väčšinou ide o prírodné produkty bez vedľajších účinkov, takže sú bezpečné naozaj pre každého.
Páni, ktorí svoju životnú lásku už majú, to majú o to jednoduchšie. Hlavne sa jej nezabudnite priznať a trénujte spoločne, vždy keď budete mať čo i len najmenej voľného času. Ani v tomto prípade, však nie sú tabletky na erekciu zbytočné.
Chlapec a dievča stoja na móle pri jazere a bozkávajú sa
Myslia si to aj odborníci

Nemyslite si, že sa vám snažím pretlačiť iba svoj osobný a neobjektívny názor. S tým, že pravidelný sex erekciu len a len podporuje, súhlasia aj odborníci. Ak totiž prestanete svoj pohlavný úd používať, jeho prekrvenie bude ešte horšie, a tak sa všetko skomplikuje aj s vašou erekciou. V poriadku a nápomocné je i to, ak budete trénovať osamote. Akákoľvek aktivita v tomto smere, do káže erekciu len podporiť.