Komunikácia s príbuznými alebo v pracovnej oblasti si niekedy vyžaduje aj nutnosť posielať poštové zásielky. Tie môžu byť určené na domáci trh, ale aj do zahraničia, a tam trvá cesta k adresátovi podstatne dlhšie, takže je potrebné zabezpečiť, aby bol tovar v obálke dostatočne uzatvorený a chránený pred znehodnotením. Vydržať dlhú cestu počas prepravy k adresátovi musí každá zásielka, ktorú posielame do sveta, ale aj v rámci Slovenska. Donedávna sme pred posielaním tovaru museli najprv zohnať nejakú kartónovú škatuľu a špagát alebo lepiacu pásku, aby sme mohli zabaliť všetko, čo sme potrebovali poslať. Dnes je to oveľa jednoduchšie, stačí zájsť na poštu a kúpiť si plastové obálky, ktoré toho veľa vydržia a náš tovar sa k adresátovi dostane v poriadku a nepoškodený.

happy-young-man-dragging-box-with-his-girlfriend-inside-kissing-her_74855-10210

Plastové obálky sú vyrobené z odolného plastu, ktorý dokáže zabrániť preniknutiu vlhkosti, prachu, nečistotám či slnečným lúčom do vnútra, čím zabránia poškodeniu ich obsahu. Okrem klasických plastových obálok máme už k dispozícii aj vylepšenú verziu, a tou sú plastové bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk. Vlastnosti majú rovnaké ako tie bez bubliniek, ale sú vhodnejšie pre ochranu krehkejších tovarov alebo textilu, pretože na vnútornej strane majú nalepenú bublinkovú fóliu, ktorá je odolná voči tlaku a nie práve najšetrnejšiemu zaobchádzaniu pri preprave.

Bublinkové obálky sa vyrábajú v mnohých veľkostiach, aby bolo možné do nich vložiť tovar rozličných rozmerov, v bielej farbe, ale aj v holografickej úprave s posuvným jazdcom alebo v čiernej matnej farbe. Uzatváranie obálok je formou lepiaceho pásika, ktorý je ich súčasťou a ktorý je okrem posuvného jazdca jednorazový, teda po otvorení sa už viackrát nedá uzatvoriť.

delivery-3367202_640

Podľa frekvencie akou posielate tovar, si môžete kúpiť aj množstvo obálok, ktoré výrobca ponúka v balení po desať alebo sto kusov, záleží na vás, koľko ich spotrebujete. Vložiť do nich je možné drobné predmety, kozmetiku, bižutériu, tlačoviny, knihy čo dôležité dokumenty, ale aj textil menších rozmerov a podobne. V súčasnosti je posielanie zásielok radosť, sú zabalené kvalitne a vy môžete byť spokojní, že zásielka dôjde nepoškodená.