Romantické kvetinky
Máte energiu na rozdávanie a optimizmus je váš najlepší kamarát. Ste aktívna, rada sa pustíte do všetkého, čo vás zaujme. Máte nad životom vzácny nadhľad a víťazne sa popasujete s každým problémom. Vás predsa len tak hocičo nerozhádže! A ste tiež zvodná a krehká ako voňavá kvetinka.

parfémy.jpg

Orientálne koreniny
Máte romantickú povahu a ste individualistka. Rada sa zasnívate, máte bohatú fantáziu a obľubujete filozofické témy. K partnerovi aj blízkym ste neobyčajne citlivá, ale aj veľmi uzavretá. Do svojho vnútra dáte nahliadnuť len tomu najbližšiemu človeku. Áno to je vo Vás milé žienky, ktoré obľubujete vône s orientálnymi koreninami.
Sladké a omamné
Aj keď máte vyhranený názor na všetko, čo vás obklopuje, a ste samostatná, viete sa aj prispôsobovať. Ale prudko odmietnete, ak by vám niekto chcel rozkazovať. Ak si zaumienite, že niečo dosiahnete, idete cieľavedome za tým. Partner, ktorého ľúbite, si môže byť istý stálosťou vašich citov.
Orientálne kvetiny
Občas vás síce trápia zmeny nálady, ale aj tak sa dá na vás vo všetkom spoľahnúť. Máte rada všetko tradičné a konzervatívne: módu, jedlo, nábytok, dekorácie. Blízki si vždy vážia váš názor, pretože sa v ňom prejavuje dokonalá súhra rozumu a citu. Keď ste sama, rada si občas zasnívate.

voňavka.jpg

Svieže ovocie
Milujete spoločnosť a rada sa podelíte s priateľmi o všetky svoje zážitky. Ľudia obdivujú váš optimizmus a dobrú náladu, ktorú len tak hocičo nepokazí. Milujete každé prekvapenie, extravagantnú módu a darčeky. Vy si jednoducho viete život poriadne užívať!  Čo je veľmi zaujímavé, pretože svieže ovocie tiež tak chutí a má vo Vás také svieže a exotické myslenie. Čo je naozaj zaujímavé.
 
 
Mošusové vône
Ste sebavedomá, suverénna žena, ktorá stojí pevne na vlastných nohách. Ak sa vyskytne vo vašom živote problém, pustíte sa do jeho riešenia, nikdy pred ťažkosťami neutekáte. Máte rada všetko stabilné, uspokojuje vás, ak máte stáleho priateľa, prácu, bývanie…
Určite ste sa našli každá jedna dáma, ktorá používa parfum z týchto zaujímavých vôní. Nezabudnite však ani na to, že niekedy menej je viac. Takže parfumy o Vás milé žienky toho veľa vypovedia aj keby ste tomu neverili.